19 Karel Pávek Ú 1 2
18 Peter Michalko Ú
20 Petr Kopic Ú 2
2 Ondřej Beneš Ú   1

První utkání roku 2022 přineslo souboj o čtvrté místo v průběžné tabulce RHL, plavští hokejisté totiž nastoupili proti sousedovi v tabulce, mužstvu Vampires Hockey Team.

Plavští začali lépe a byli to oni, kdo od úvodního buly převážně udával tempo hry. Hostující brankář několik prvních šancí zlikvidoval, ale v 16. minutě byl krátký na střelu T. Lonsmína, jenž zakončil pěknou kombinaci s Pávkem a Maurerem. O minutu později pohotově vypálil Maurer a bylo to 2:0. Poté několikrát zahrozili i "Vampíři", ale R. Lonsmín v plavské brance byl pozorný a kotouč za svá záda nepustil.

Na druhé straně mohl navýšit skóre T. Lonsmín, při samostatném nájezdu si ale vylámal zuby na hostujícím brankáři. Co se nepovedlo T. Lonsmínovi, povedlo se ve 32. minutě Pávkovi, který svůj nájezd zakončil bezchybným bekhendovým blafákem. O minutu později se na brankovišti po Benešově střele nejrychleji zorientoval Kopic a plavští vedli už 4:0. Vzápětí ke slovu přišel i hostující rychlík Havlíček, který ujel plavské obraně a nedal R. Lonsmínovi šanci, nicméně plavští utkání kontrolovali a v na góly bohaté desetiminutovce přidali další dva přesné zásahy, o které se postaral Šívr a T. Lonsmín.

O chvilku později vyšel "Vampírům" brejk a snížili, další šance na obou stranách ale zůstávaly nevyužity. Čtvrt hodiny před koncem se prosadil v dresu "Vampírů" hrající moderátor Rock rádia Kamil Dráb a zdálo se, že by hosté mohli ještě utkání zdramatizovat. Bylo to ale pouhé zdání, protože závěr už zase patřil hokejistům z Plava, konkrétně Maurerovi a Kopicovi, kteří dvěma dalšími přesnými zásahy stanovili konečné skóre 8:3.