20 Petr Kopic Ú 3
66 Pavel Bárta Ú
13 Josef Bravenec Ú
27 Petr Plechinger Ú

V posledním utkání roku 2021 nastoupili plavští hokejisté proti mužstvu HC Trendy.

Po několika neproměněných šancích na obou stranách udeřili plavští, konkrétně Kopic, který zakončil přečíslení dvou na jednoho přesnou střelou pod vyrážečku domácího brankáře. O chvíli později hráli hokejisté Trendy v šesti a když vzápětí přišel faul na T. Lonsmína, naskytla se hostům z Plava výhoda přesilovky pět na tři. A tu také po povedené kombinaci využili, když Kopic uklízel Lonsmínovu přihrávku prakticky do prázdné branky. Kopic brzy na to završil čistý hattrick, když se nejlépe zorientoval ve skrumáži před domácí brankou.

Poté pod kotel přiložili domácí a Lonsmín v plavské brance se měl co otáčet. A protože předvedl několik neskutečných zákroků, které by se jistě neztratily ani v soutěži o zlatou helmu, zůstávalo skóre nezměněné. V době sílícího tlaku domácích hokejistů zachytil kotouč na obranné modré Honner, vyrazil do protiútoku, ten zakončil přesnou střelou mezi betony domácího brankáře a plavští vedli už 4:0.

Poté jsme opět byli svědky velkého tlaku hokejistů Trendy, plavští ale obětavě bránili a Lonsmín byl stále nepřekonatelný. Domácí se gólu nakonec dočkali dvacet minut před koncem, kdy po více než minutovém kolotoči přece jen dopravili kotouč do Lonsmínovy sítě. Když si pak Lonsmín deset minut před koncem vybral slabší chvilku a pustil za svá záda nepříliš nebezpečnou střelu, vypadalo to, že závěr bude ještě dramatický. Drama ale odmítl Honner, který se dostal do samostatného nájezdu a zakončil ho bezchybným bekhendovým blafákem. Závěrečné minuty se už dohrávaly víceméně pouze z povinnosti a plavští si tak mohou do tabulky připsat další cenné body.