19 Karel Pávek Ú
66 Pavel Bárta Ú   1
18 Peter Michalko Ú   1
20 Petr Kopic Ú 2

Ve čtvrtek 12. března v pozdních večerních hodinách nastoupili plavští hokejisté k dalšímu utkání RHL proti mužstvu HC Meta. Vzhledem k bezpečnostním opatřením v souvislosti se šířením koronaviru a vyhlášení nouzového stavu se jednalo na dlouho dobu o poslední utkání.

V utkání dlouho kralovali oba brankáři. Více ze hry měli domácí hokejisté a v permanenci byl tak zejména plavský brankář Fučík, který si připsal několik výborných zákroků. I plavští ale měli šance, nicméně i domácí brankář chytal velmi dobře.

Ukazatel skóre se poprvé změnil až ve 27. minutě, kdy přečíslení dvou na jednoho sehrál Maurer s Kopicem ve stylu Jágra s Růžičkou v Naganu. Poté ještě zesílil nápor Mety a plavská obrana tento nápor nevydržela. Pod tlakem vyrobila několik chyb, které nestačil hasit ani brankář Fučík a Meta tak skóre otočila až na 4:1. V 63. minutě se podruhé v utkání prosadil Kopic, to ale bylo z plavské strany vše. Plavští navíc dohrávali bez zdravotně indisponovaného Postla, a nejenže se nezmohli na další zdramatizování, ale v závěru ještě dvakrát inkasovali a svému soupeři podlehli 2:6.