19 Karel Pávek Ú   1
66 Pavel Bárta Ú 1
18 Peter Michalko Ú 1
27 Petr Plechinger Ú

V dalším utkání RHL se sice Plavští proti Boschtonu převážně bránili, přesto téměř celé utkání vedli a o body přišli až díky kolapsu v závěrečných minutách.

Utkání začalo třemi šancemi Boschtonu a třemi výbornými zákroky brankáře Lonsmína. Udeřilo tak na druhé straně poté, co Maurer zachytil soupeřovo vyhození, poté si dojel i vlastní střelu a otevřel skóre. V 18. minutě plavští skvěle sehráli přesilovku a na konci kombinační akce mířil do odkryté branky Postl. Poté hosté snížili, ale přišla další plavská přesilovka a při ní si hosté Bártovu přihrávku srazili do vlastní sítě. O osm minut později hráli plavští oslabení, a přestože ho hráli velice dobře a soupeři téměř nepůjčili kotouč, nakonec inkasovali. Hosté ožili, vzápětí vyrovnali a rázem to byli oni, kdo udával tempo hry.

Domácí hráče několikrát podržel brankář Lonsmín a z ničeho nic pak po Michalkovo nahození od zadního mantinelu udeřilo na druhé straně. O dvě minuty později pak vyrobil Boschton hrubku, kterou Honner s Postlem nemohli nepotrestat. Nedůslednost v plavské defenzívě ale měla za následek, že ani toto dvoubrankové vedení domácí neudrželi. V 69. minutě poslal plavské hráče znovu do vedení Postl, ale poté už přišel zmiňovaný závěrečný kolaps.

Hosté nejprve vyrovnali a 5 minut před koncem šli ve vlastním oslabení poprvé v utkání do vedení. Vzápětí přidali další gól a při plavském závěrečném risku bez brankářek přidali ještě jeden přesný zásah do prázdné branky. Utkání tak skončilo výsledkem 6:9.