66 Pavel Bárta Ú 1 1
18 Peter Michalko Ú   1
20 Petr Kopic Ú 2 1

V pozdních večerních hodinách nastoupili plavští hokejisté proti mužstvu HC Hunters Homole a sehráli s ním hodně divoký duel plný zvratů.

Plavští začali velkým náporem, jenže místo aby skórovali, nechali si soupeře dvakrát ujet do přečíslení a prohrávali 0:2. O rychlé vyrovnání se dvěma brankami postaral Honner a vzápětí Vávra poslal domácí do vedení. Hosté vyrovnali, nicméně střelecky disponovaní Honner s Vávrou vytáhli skóre na 5:3. V tu chvíli to vypadalo, že plavští mají utkání ve své moci a že jej bez větších problémů zvládnou.

Jenže zdání klame. Hosté přidali, domácí vyrobili několik hrubých chyb a než se vzpamatovali, bylo skóre 5:6. O vyrovnání se sice postaral Kopic, nicméně řada dalších nepřesností a chyb znamenala, že plavští rázem prohrávali 6:9 a na jejich vítězství by si nikdo nevsadil ani zlámanou grešli.

To by se ale nesmělo hrát utkání plné zvratů. Tři slepené branky z holí T. Lonsmína, Honnera a Pávka přinesly vyrovnání a o dalších pět minut později nepolapitelný Honner zvrátil skóre zase na stranu plavských hokejistů. Poté přišel ke slovu i Bárta, který měl před brankou spoustu času na přesné zamíření a svou šancí nepohrdl. Poté ve svém one man show svým šestým gólem pokračoval Honner a definitivní podobu skóre stanovil v poslední minutě Kopic, jak jinak než po přihrávce Honnera. Bláznivé utkání tak skončilo výsledkem 13:9.