19 Karel Pávek Ú 1
10 Josef Bravenec Ú   1 3
18 Peter Michalko Ú 2 1
20 Petr Kopic Ú 1 1

V pátém utkání sezóny nastoupili plavští hokejisté proti mužstvu Vampires Hockey Team a připsali si druhé vítězství v sezóně.

Plavští začali výborně a už ve 2. minutě otevřel skóre Michalko, který bekhendem procedil kotouč mezi betony hostujícího brankáře. Plavští měli i nadále více ze hry, další gól ale nepřidali. Hosté hrozili hlavně z protiútoků a snažili se využívat mezer v plavské obraně. A když k tomu přišel tříminutový totální výpadek v koncentraci domácích hráčů, bylo během tří minut skóre 1:3.

Plavští však odpověděli stejnou mincí a i oni v rozmezí čtyř minut třikrát skórovali. Vše začal ve 35. minutě Pávek, který pohotově dorazil Benešovu střelu od modré, která se odrazila od zadního mantinelu a navlas stejným způsobem se o dvě minuty později prosadil i Kopic s tím rozdílem, že střílejícím od modré byl Vávra. Vzápětí se jako nůž máslem soupeřovo obranou protáhl Beneš a domácí vedli.

Dalších dvou slepených branek jsme se dočkali po hodině hry. Mohutné ostřelování branky Vampírů nejprve zakončil Michalko a pokračující nápor plavských hokejistů přetavil v šestý gól Neumann. Tříbrankové vedení už domácí neprohospodařili a utkání dovedli do vítězného konce. Závěr ještě okořenila drobná potyčka za hostující brankou, na skóre se ale už nic nezměnilo.