19 Karel Pávek Ú 1
12 Vít Neumann Ú   1
18 Peter Michalko Ú     3
20 Petr Kopic Ú 1

V desátém utkání sezóny nastoupili plavští hokejisté proti mužstvu HC Warriors a sehráli s ním dramatický duel, který nakonec skončil spravedlivou dělbou bodů.

Jak už bývá zvykem, začátek utkání se plavským hokejistům nepovedl. Hned po pár vteřinách se totiž jejich obranou prohnal Caldr a bekhendovou střelou překonal Lonsmína. Plavští se rozkoukávali pomaleji, nicméně ve 12. minutě našel Maurer na kruhu Kopice a ten zamířil přesně. Ve 20. minutě se po pravé straně před branku protáhl Ferdan a otočil skóre na plavskou stranu. Poté zase dvakrát ke slovu přišli Warriors, kteří nejprve potrestali plavskou chybu před vlastní brankou a poté skórovali po střele z prostoru mezi kruhy.

Vyrovnání jsme se dočkali ve 49. minutě, kdy plavští hráli přesilovku umocněnou signalizací dalšího trestu domácích hokejistů. Hosté tak v poskytnuté výhodě hráli přesilovku šest na čtyři, Pávek tečoval Benešovu střelu a bylo vyrovnáno. V 72. minutě se k dorážce Honnerovy střely dostal Beneš a otočil skóre zase na stranu plavských hokejistů. Tři minuty před koncem ale Warriors v přesilovce vyrovnali, a protože jsme se další branky nedočkali, skončilo utkání výsledkem 4:4. Je zajímavé, že se jedná už o čtvrtou remízu plavských hokejistů v řadě.