10 Tomáš Lonsmín Ú 1 2
2 Ondřej Beneš Ú 2 1
18 Peter Michalko Ú   2
20 Petr Kopic Ú   1

V prvním utkání roku 2019 nastoupili plavští hokejisté proti "B" mužstvu Boschtonu. Utkání se uskutečnilo na první ledové ploše Budvar arény těsně po tréninku "A" mužstva českobudějovického Motoru a část utkání tak vidělo několik procházejících českobudějovických hráčů či trenér Václav Prospal.

Plavští začali katastrofálně a než se rozkoukali, prohrávali 0:3. Poté obraz hry přece jenom trochu vyrovnali a výsledkem bylo i vyrovnání skóre, které se zrodilo po střelách Beneše, Novotného a premiérové trefy T. Lonsmína. Ze stavu 3:3 to pak během pár minut bylo 4:4, aby poté hráči Boschtonu přidali další dvě branky a dostali se do dvoubrankového vedení.

Když už to vypadalo, že plavští odejdou poraženi, dostal se mezi kruhy ke kotouči Vávra a pět minut před koncem snížil na 5:6. No a o dvě minuty později přišlo vyrovnání, o které se tečí střely T. Lonsmína postaral Ferdan. Plavští tak vybojovali třetí remízu v řadě.