19 Karel Pávek Ú   1
12 Vít Neumann Ú   1
18 Peter Michalko Ú 2
20 Petr Kopic Ú

V 8. utkání sezóny nastoupili plavští hokejisté proti mužstvu HC Kondor a obejít se museli bez nemocného kanonýra Postla, který bude svému mužstvu chybět minimálně do konce sezóny. Premiérový start v plavském dresu naopak absolvoval útočník Tomáš Lonsmín.

I bez Postla plavští začali dobře a Michalko je v 6. minutě poslal do vedení. Domácí se rozkoukávali pomaleji, nicméně postupem času hru vyrovnali a vyrovnali i skóre. Šance se poté střídaly na obou stranách, nicméně oba brankáři chytali velice dobře a tak se skóre dlouho neměnilo. Domácí pak dvě šance přece jen proměnili a dostali se do vedení 3:1.

Plavští se ale nehodlali vzdát, Michalko snížil a Ferdan poté vyrovnal. Hráči HC Kondor vzápětí získali vedení zpět, nicméně 7 minut před koncem v přesilovce projel soupeřovou obranou Šívr a vyrovnal. V dobré šanci se poté ještě zjevil Kopic, na brankáře Louckého ale nevyzrál stejně jako v posledních sekundách utkání Neumann. Utkání tak skončilo remízou, která je vzhledem k průběhu utkání asi spravedlivá.