12 Vít Neumann Ú
2 Ondřej Beneš Ú
18 Peter Michalko Ú 1
20 Petr Kopic Ú   1

V sedmém utkání sezóny nastoupili plavští hokejisté proti mužstvu Motorfans, a přestože téměř celý zápas svého soupeře tlačili, byli nakonec rádi za remízu 4:4.

Plavští dobře začali a v 7. minutě zakončil rychlou kombinaci prvním gólem Michalko. Plavští byli i nadále aktivnější, za což byli odměněni ve 20. minutě druhou brankou, o kterou se postaral kanonýr Postl. Poté ale přišel herní výpadek, který hosté velmi rychle potrestali třemi brankami, když nejprve potrestali plavskou nedůslednost a poté dvakrát skórovali z rychlých brejků. Ve 46. minutě vysunul Šívr Postla a ten vyrovnal. Další tlak plavských hokejistů gólem neskončil a tak se po jednom brejku zase radoval Motorfans. Dvanáct minut před koncem se po závaru podařilo vyrovnat Postlovi, a protože jsme se další branky nedočkali, skončilo utkání dělbou bodů.