19 Karel Pávek Ú   2
2 Pavel Bárta Ú
20 Petr Kopic Ú
10 Jan Tácha Ú 1

K sedmnáctému utkání RHL nastoupili plavští hokejisté proti mužstvu HC Boschton a sehráli s ním duel, který určitě nebyl určen slabým povahám.

Po vyrovnaném úvodu se do vedení dostali hosté. Mezi 29. a 42. minutou pak přišla výborná plavská čtvrthodinka, během které domácí nastříleli tři branky. Nejprve našel Pávek před brankou Postla, ten vyrovnal na 1:1, o sedm minut později pro změnu Pávek vyslal Postla do sóla a plavští vedli. No a když o dalších šest minut později dorazil Maurerovu střelu Tácha, bylo to 3:1.

Dvoubrankové vedení pak plavští urputně bránili a výborný brankář Lonsmín byl dlouho nepřekonatelný. Hosté se ale po odrazu kotouče od zadního mantinelu přece jenom dočkali a vzápětí vyrovnali. A když o chvilku později střelou nad Lonsmínovu lapačku skórovali počtvrté, nevypadlo to s plavskými hráči vůbec dobře. Pět minut před koncem ale soupeřovu přihrávku zachytil Postl a tváří v tvář brankáři se nemýlil. Tentýž hráč o dvě minuty později nejrychleji dobruslil odražený kotouč, natlačil se před branku a bekhendovým blafákem vrátil vedení na stranu domácích. Ti v závěru ustáli i soupeřovu hru bez brankáře a vybojovali tak velmi cenné vítězství.