19 Karel Pávek Ú   1
66 Pavel Bárta Ú   1
8 Jakub Honner Ú 2   3
20 Petr Kopic Ú 1 2

Ve 14. utkání sezóny nastoupili plavští hokejisté proti dalšímu aktuálnímu leaderovi tabulky a nebyli daleko od dalšího překvapení.

V úvodu utkání to na žádné velké drama nevypadalo. Plavští byli sice směrem dopředu celkem nebezpeční, v defenzivě ale "hořeli", a tak nebylo divu, že do vedení šli hokejisté Drink Teamu. O vyrovnání se v 17. minutě postaral dravý Honner, nicméně další minuty patřily hostům, kteří velmi rychle vytáhli skóre na 1:4. Plavští se ale nevzdávali, ve 26. minutě po závaru před hostující brankou snížil Postl a odstartoval tím výbornou plavskou dvacetiminutovku.

Ve 36. minutě se pěknou střelou prosadil Honner a o dvě minuty později se o vyrovnání postaral Kopic, který do sítě dorazil Šívrovu střelu. Ve 46. minutě byl na konci pěkné akce Postl a domácí rázem dokonce vedli. Vedení ale bohužel neudrželi. Nejprve totiž zbytečně ztratili kotouč za vlastní brankou a hosté lacino vyrovnali a čtvrt hodiny před koncem přišlo po střele mířící mezi Lonsmínovy betony rozhodnutí. Plavští se v závěru ještě snažili vyrovnat, v dobré šanci se zjevil Postl a po něm i Šívr, na skóre se ale už nic nezměnilo.