18 Peter Michalko Ú 1 2
18 Peter Michalko Ú
20 Petr Kopic Ú
99 Ondřej Maurer Ú

Ve 13. utkání sezóny nastoupili plavští hokejisté proti vedoucímu mužstvu tabulky RHL Boschtonu a favorit byl tak dán zcela jasně.

Dění na ledě ale papírové předpoklady roztrhalo na kusy. Plavští totiž podali výborný výkon a svého soupeře překvapivě zdolali. Vše načal ve třetí minutě Postl, který do odkryté části branky tečoval Vávrovu střelu od modré. V 11. minutě pak od modré pálil M. Novotný, kotouč ještě tečoval jeden z domácích obránců a ten skončil za zády překvapeného brankáře. Poté několikrát zahrozil i Boschton, který roztočil před Lonsmínem kolotoč, plavský brankář ale působil velmi jistě.

V době, kdy se zase plavští nadechovali k náporu ale přišla chyba na útočné modré a brejk Boschtonu, který Beneš zastavil za cenu faulu a následovalo tak trestné střílení, které domácí bezchybným blafákem proměnili. Hosté se z chyb nepoučili, o chvíli později na útočné modré chybovali znovu a po dalším brejku domácích bylo vyrovnáno. Vedení na plavskou stranu záhy vrátil Postl, který se protáhl po pravém křídle a křížnou střelou zamířil přesně. O tři minuty později se Postl prodral do další šance, i když neuspěl, našel vzápětí Plechingera a ten zvýšil na 4:2. Od té doby plavští utkání víceméně kontrolovali. Definitivní klid na jejich hole pak přinesla v 68. minutě Pávkova střela, která stanovila konečné skóre 2:5.