19 Karel Pávek Ú 1 2
20 Petr Kopic Ú   2
18 Peter Michalko Ú     6
10 Jan Tácha Ú 2   3

V 11. utkání RHL nastoupili plavští hokejisté proti mužstvu HC Trendy a v hokejovém centru Pouzar se jim podařilo vybojovat první letošní body.

Plavští hned v úvodu přestáli oslabení a poté šli po Postlově proměněném brejku do vedení. Stav 1:0 vydržel poměrně dlouho. Více ze hry přece jen měli lépe bruslící hosté a ti se vyrovnání dočkali poté, co jim trochu nešťastně plavští sklepli kotouč před vlastní branku. Když o chvilku později předvedli hosté důraz na brankovišti a doslova dotlačili kotouč za Beneše, který nastoupil v plavské brance místo lehce zraněného Lonsmína, bylo to 1:2. No a o pár minut později to už bylo 1:3 poté, co hosté projeli plavskou obranou a našli skulinku mezi Benešovými betony.

V tu chvíli to na bodový zisk pro plavské hokejisty nevypadalo. Ti se ale nehodlali vzdát, ve 49. minutě zakončil přečíslení tři na dva přesnou střelou Plechinger, který snížil na 2:3 a o dvě minuty později bylo vyrovnáno poté, co Tácha uklidil do odkryté branky Kopicovu přihrávku. Vzápětí přišla plavská přesilovka a v té dokončil obrat Pávek, který tečoval Vávrovu střelu od modré. Hosté byli dokonale zaskočeni, čehož využil rychlým útočným výpadem Postl. V 62. minuty hosty dorazil znovu Postl, který na hranici vysoké hole tečoval střelu M. Novotného. Hosté protestovali, ale rozhodčí gól uznal a domácí tak vedli už 6:3. Definitivní podobu skóre stanovil v 65. minutě pěknou střelou do levého horního růžku Tácha. V závěrečné čtvrthodince se už nic podstatného neudálo. Plavští totiž pozorně bránili a nápor hokejistů HC Trendy byl víceméně platonický. Utkání tak skončilo výsledkem 7:3.