19 Karel Pávek Ú 2 1
20 Petr Kopic Ú 1
18 Peter Michalko Ú   1
10 Jan Tácha Ú

Na první ledové ploše Budvar arény těsně po skončení utkání ČEZ Motor České Budějovice - HC Stadion Litoměřice nastoupili plavští hokejisté proti Ločenicím.

Po vyrovnaném úvodu se po celkem nenápadné přízemní střele do vedení dostali hokejisté z Ločenic. Plavští odpověděli několika nadějnými šancemi, ale další dvě branky vstřelili domácí. Hosté se poprvé prosadili až ve 36. minutě, kdy Kopic potrestal nepřesnou rozehrávku ločenického brankáře. O deset minut později to už bylo pouze o gól poté, co přečíslení dvou na jednoho zakončil přesnou střelou Pávek. A když se o dalších pět minut později soupeřovou obranou prosmýkl Maurer, bylo vyrovnáno.

Plavská radost z vyrovnání ale trvala pouze krátce, domácí totiž ujeli ve vlastním oslabení a vrátili vedení zpět na svou stranu. O další vyrovnání se postaral Postl, když se protáhl po pravé straně a po dlouhém forhendovém blafáku mířil přesně. O tři minuty později se projevilo otřepané nedáš - dostaneš. Plavští totiž v několika dobrých šancích neuspěli, ločeničtí vzápětí ujeli dva na jednoho a strhli vedení opět na svou stranu. Hned po buly plavská obrana na modré totálně propadla a bylo to 6:4. Jiskřičku naděje vykřesal o pár minut později pohotovou střelou Pávek, ale to bylo z plavské strany vše. Svému soupři tak plavští podlehli těsně 5:6.