19 Karel Pávek Ú
20 Petr Kopic Ú   1
18 Peter Michalko Ú 1   3
10 Jan Tácha Ú

V pátém utkání RHL nastoupili plavští hokejisté proti dosud neporaženému mužstvu Drink team a přestože si z utkání žádný bod neodnášejí, může je těšit, že s favoritem sehráli velmi dobrou partii.

Úvod utkání vypadal přesně podle papírových předpokladů. V 5. minutě šli hosté celkem lehce do vedení poté, co Lonsmín tečovanou střelu skrz klubko hráčů před brankou neviděl a kotouč skončil za jeho zády. I druhý gól vsítili hosté celkem lehce. Na střelu z pravého křídla si sice Lonsmín sáhnul, kotouč ale přesto doklouzal za brankovou čáru. Poté začali útočit i plavští, ale několik nadějných příležitostí do úspěšného konce nedotáhli. V 15. minutě se pak dočkal Postl, který zblokoval soupeřovu střelu tak šikovně, že se dostal do brejku a ten proměnil.

Poté odešel na trestnou lavici Michalko a hosté přesilovku bleskově využili. Další minuty pak patřili plavskému náporu, jenže hosté dvakrát ujeli do brejku a vytáhli skóre na 5:1. Ve 35. minutě přišel druhý gól domácích. Stalo se tak 35. minutě na konci přesilovky, kdy Šívr vysunul Postla a ten střelou z mezikruží zamířil přesně. O 9 minut později se domácí přiblížili na rozdíl pouhých dvou branek. To Kopicova žabička našla mezi kruhy Michalka, který se trefil nad rameno hostujícího brankáře.

Přestože v té chvíli chybělo do konce utkání ještě celých 36. minut, byla to zároveň branka poslední. Neznamenalo to však, že by k vidění nebyly žádné šance. Oba brankáři se ale rozchytali k výbornému výkonu a žádný další kotouč už za svá záda nepustili.