19 Karel Pávek Ú   3 3
20 Petr Kopic Ú
18 Peter Michalko Ú
10 Jan Tácha Ú

K dalšímu utkání RHL nastoupili plavští hokejisté proti Střížovu a utkání pro ně bylo velmi těžké hlavně z důvodu, že se den před tím v Plavu uskutečnil hokejbalový ples.

I přesto plavští s favorizovaným soupeřem poměrně dlouho drželi krok. Ve 12. minutě je do vedení poslal Postl, Střížov sice rychle skóre otočil, nicméně Postl dokázal vyrovnat na 2:2 a poté i na 3:3. V dalších minutách domácí přece jen odskočili na dvoubrankový rozdíl a skóre 5:3 na ukazateli skóre svítilo ještě 20 minut před koncem utkání. V závěrečné dvacetiminutovce ale jakoby plavským hráčům došly síly a Střížov skóre vytáhl až na 10:3. Nutno podotknout, že i plavští měli řadu šancí, úplně prázdnou branku například minul Tácha a Novotný, ze sólového nájezdu neuspěl Šívr. No a protože domácí plavské chyby v závěru nekompromisně trestali, skóre nakonec narostlo až na desítku. V závěru pak skóre svou čtvrtou brankou kosmeticky upravil Postl, utkání tak skončilo výsledkem 10:4.