19 Karel Pávek Ú
20 Petr Kopic Ú
18 Peter Michalko Ú     3
10 Jan Tácha Ú

K 11. utkání RHL nastoupili plavští hokejisté proti mužstvu HC Boschton. Utkání hrané na 2. ledové ploše Budvar arény se jim ale příliš nevydařilo.

Prakticky od první minuty tahali plavští za kratší konec a jen výborné zákroky brankáře Lonsmína mohly za to, že skóre bylo poměrně dlouho bezbrankové. Plavští si ale o gól koledovali tak dlouho, až jej také skutečně dostali. Domácí poté hodně sporně zvýšili na 2:0 poté, co se jejich útočník přiznával, že kotouč za Lonsmínova záda kopnul, nicméně rozhodčí i přesto gól uznali. Plavské do zápasu vrátil v přesilovce Postl, ale další dvě zbytečné chyby měly za následek to, že domácí vytáhli skóre na 4:1. Poté předvedl Šívr fair play gesto, když přiznal, že nebyl faulován a odvolal tak soupeřovo vyloučení. V 54. minutě se podruhé v utkání trefil Postl, o chvilku později si ale plavští zbytečně hráli ve středním pásmu "na pětníku", z čehož byl brejk Boschtonu zakončený pátým gólem v Lonsmínově síti. Tři minuty před koncem pak znovu snížil Postl, na další zdramatizování utkání už ale nebyl čas, a to ani přes to, že plavští utkání dohrávali přesilovkou pět na tři.