12 Vít Neumann Ú
20 Petr Kopic Ú 1
18 Peter Michalko Ú   1
10 Jan Tácha Ú

Tři dny po utkání s Ločenicemi nastoupili plavští hokejisté k dalšímu utkání proti mužstvu HC Meta a sehráli s ním celkem nervózní duel plný osobních soubojů.

To, jakým směrem se bude utkání ubírat, bylo zřejmé od 3. minuty, kdy hostující Švec před brankářem Lonsmínem zbytečně krosčekoval Vávru. V dalším průběhu utkání jsme pak viděli spoustu osobních soubojů a také řadu nepřesností, takže obrany v čele s brankáři na obou stranách dlouho dominovali nad útočníky. Na první gól jsme si tak museli počkat až do 32. minuty, kdy při přesilovce pěti proti třem našel Šívr před prázdnou brankou Postla a ten otevřel skóre. Ve 38. minutě se v závaru před brankou znovu prosadil Postl a bylo to 2:0. Ve 41. minutě pak ve vlastním oslabení ujel Šívr a bekhendovým blafákem mezi betony hostujícího brankáře zvýšil na 3:0. Poté přišla ke slovu i Meta a v přesilovce snížila na 3:1. Klid na plavské hole vrátil v 59. minutě Kopic, který se dostal do úniku a bekhendem zamířil přesně pod horní tyčku. V 68. minutě zakončil přečíslení dvou na jednoho Postl a plavským hokejistům ani nemuselo příliš vadit, že hosté vzápětí snížili na 5:2. Nic dalšího se totiž neudálo, což znamená, že si plavští připsali další cenné body.