19 Karel Pávek Ú
20 Petr Kopic Ú 1
18 Peter Michalko Ú   2
10 Jan Tácha Ú 1

Po dvoutýdenním volnu nastoupili plavští hokejisté k dalšímu utkání RHL. Soupeřem jim byl tým z Ločenic.

V loňské sezóně plavští ločenické hokejisty dvakrát porazili, tentokrát ale od úvodního buly tahali za kratší konec. Ločeničtí se záhy dostali do dvoubrankového vedení a plavským hokejistům se nedařilo téměř nic. A když už se do nějaké šance přece jen dostali, naráželi na výborného ločenického brankáře. Ve 21. minutě se přece jen pohotovou střelou prosadil Tácha, nicméně hosté odpověděli dvěma góly v Lonsmínově síti a dostali se tak do vedení 4:1.

Poté se ze dvou úniků dvakrát trefil Postl, plavští pak svého soupeře několikrát sevřeli v jeho obranném pásmu a vypadalo to, že Ločenicím trochu dochází dech. Jenže v 50. minutě k překvapení všech za Lonsmínem skončilo nevinně vypadající nahození od červené čáry a hosté znovu vedli o dvě branky. O tři minuty později se sice na druhé straně ujala Benešova nenápadná střela od modré, to nic ale nezměnilo na tom, že na koni byli hosté, kteří neomylně proměňovali téměř všechny své šance a vytáhli tak skóre až na 9:4. Plavští dokázali zkorigovat až sedm minut před koncem, kdy se Kopicovi mezi kruhy nejprve kotouč trochu zamotal pod nohy, čímž zmátl ločenického brankáře, poté mu udělal kličku a stanovil konečné skóre 5:9.