18 Peter Michalko Ú 1 2
20 Petr Kopic Ú 2 1
10 Jan Tácha Ú   2

K 28. utkání sezóny nastoupil HC NaturaMed Plav proti Brick-Stavu.

V utkání, které mělo o poznání volnější tempo než páteční duel se Střížovem, jsme na úvodní gól čekali do 16. minuty, kdy před soupeřovou brankou zůstal osamocený Kopic a chladnokrevným blafákem otevřel skóre. O 2 minuty později po závaru před hostující brankou našel Pávek Vávru a ten do prázdné branky zvýšil na 2:0. Poté přišli ke slovu i hosté, nicméně ve 25. minutě vysunul Beneš Postla a domácí vedli 3:1. Ve 34. minutě to byl znovu Postl, který zakončil spolupráci s Pávkem a bylo to 4:1. A protože hostující šance končily na výborném plavském brankáři Lonsmínovi, i další dvě branky přidali domácí. Ve 40. minutě nejprve pěknou kombinaci s Táchou a Michalkem zakončil do prázdné branky Kopic a když vzápětí ještě v té samé minutě dorazil Beneš Postlovu střelu, vedli plavští už 6:1.

Poté na plavské hokejisty přišel tradiční útlum, hra se notně rozkouskovala a hosté dvěma gólysnížili na 6:3. Závěr utkání pak už zase probíhal v plavské režii a domácí přidali další 4 branky. Na 7:3 zvyšoval po Pávkově chytré přihrávce Postl, o tři minuty později proměnil svou šanci i Michalko a o další dvě minuty později se trefil i Novotný. Poslední slovo pak symbolicky patřilo kanonýru Postlovi, který svým čtvrtým gólem v utkání stanovil konečné skóre 10:3.