18 Peter Michalko Ú 1 1
20 Petr Kopic Ú 1 1
12 Vít Neumann Ú

Středeční večer na 2. ploše Budvar arény patřil souboji hokejistů HC NaturaMed Plav a HC Fenix Ločenice.

V úvodu utkání nejprve několikrát zazlobili hosté, na plavského brankáře Lonsmína ale nevyzráli. Góly tak začaly padat na straně druhé. Ve 4. minutě přetavil Postlovu přihrávku přesnou střelou pod vyrážečku v úvodní gól Pávek, v 6. minutě vystihl soupeřovu rozehrávku Kopic a samostatný nájezd zakončil úspěným bekhendovým blafákem. V 17. minutě nabral rychlost Postl a průnik soupeřovo obranou zakončil třetím gólem plavských hokejistů. I hosté měli řadu šancí, prosadili se ale pouze jednou poté, co Lonsmín první střelu neudržel a dojíždějící ločenický útočník měl s dorážkou lehkou práci.

Další branky pak zase padaly do ločenické sítě. Ve 27. minutě svého gólu dočkal Plechinger, který zakončil bleskovou kombinaci Postla s Pávem. Ve 43. minutě pak bez přípravy vypálil Beneš a bylo to 5:1 pro plavské hokejisty. V 51. minutě se podruhé v utkání prosadil Pávek a o sedm minut později ho napodobil Postl. Poté ke slovu přišli i hosté, nicméně závěr opět patřil domácím. V 72. minutě soupeřovo obranou projel Michalko a zamířil přesně do levého horního rohu a pět minut před koncem závar před hostující brankou zakončil svou třetí brankou Pávek, který tak stanovil konečné skóre 9:2.