18 Peter Michalko Ú       3
20 Petr Kopic Ú 1
99 Jakub Honner Ú   3   3

K dalšímu utkání RHL nastoupili plavští hokejisté proti mužstvu HC Válec.

A nezačali vůbec špatně. Už v 7. minutě šli do vedení poté, co se prosadil kanonýr Postl. Plavští poté měli i další šance a v jedné z nich Honner trefil tyčku. Postupem času ale začali čím dál tím více ožívat dobře bruslící domácí a dvěma slepenými góly, kdy dokonale rozebrali plavskou obranu, skóre otočili na svou stranu. Vyrovnání jsme se dočkali ve 37. minutě, kdy Kopic usměrnil Honnerovu přihrávku mezi betony domácího brankáře. Radost plavských hokejistů ale měla pouze jepičí život. Domácí HC Válec totiž vzápětí strhl vedení zpět na svou stranu a než se plavští hokejisté vzpamatovali, inkasovali během pár minut další 4 branky, čímž bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto.

Hosté se zkorigování dočkali až po hodině hry, kdy pěknou kombinaci s Vávrou a Honnerem zakončil Postl a tentýž hráč o jedenáct minut později dorazil Pávkovu střelu a snížil na 7:4. Poté o sobě dal vědět Pávek, který na domácí branku vyslal výstavní dělovku, která skončila na spojnici tyček, od které se odrazila až ke stropu haly. Závěr utkání pak zase lépe vyzněl pro domácí, kteří přidali další dvě branky, což znamená, že plavští hokejisté svému soupeři podlehli poměrně vysoko 4:9.