19 Karel Pávek Ú   2   3
18 Peter Michalko Ú       3
20 Petr Kopic Ú   1
12 Vít Neumann Ú 1

V pátečním podvečeru nastoupili plavští hokejisté ke svému 21. utkání RHL. Soupeřem jim bylo mužstvo HC Trendy.

Plavští začali velice dobře. Už ve 4. minutě zachytil Neumann soupeřovu rozehrávku a nabídnutou šancí nepohrdl. Vzápětí zakombinoval Postl s Pávkem a tváří v tvář domácímu brankáři zvýšil na 2:0. V 15. minutě při hře 4 na 4 si do útočného pásma najel Šívr a tvrdou střelou rozvlnil síť za domácím brankářem potřetí. Vzápětí se dočkali i domácí, nicméně o minutu později dvakrát soupeřovou obranou jako nůž máslem pronikl Postl a vytáhl skóre na 5:1 pro hosty.

Poté gólové hody poněkud ustaly. Více šancí si i nadále připravovali plavští hokejisté, góly ale stříleli hosté. Nejprve zopakovali akci ze své první branky a po přihrávce přes brankoviště zakončovali do prázdné branky a poté se prosadili z brejku, do kterého se dostali po neuvěřitelném závaru před svou brankou. Potvrdilo se tak otřepané nedáš - dostaneš. I nadále ale měli více ze hry plavští, jejichž obě útočné formace si dokázaly vypracovat řadu šancí, nicméně skóre se dlouho neměnilo. Střelecký půst plavských hokejistů tak ukončil až ve 42. minutě Postl, který proměnil jeden ze svých samostatných nájezdů. Na další branky jsme si pak museli počkat až do závěrečné pětiminutovky. Nejprve se po nenápadné střele, kterou si za svá záda srazil sám brankář Lonsmín, prosadili domácí, žádné zdramatizování ale nepřipustil Postl, který přidal svůj pátý gól a stanovil tak konečné skóre 4:7.