18 Peter Michalko Ú 1 1
20 Petr Kopic Ú   2
10 Jan Tácha Ú 2 1

Ke 14. utkání RHL nastoupili plavští hokejisté proti mužstvu HC Ledenice.

A jak bývá jejich zvykem, utkání začali zbytečnou hrubicí, po které se hosté dostali do samostatného nájezdu, který proměnili a šli tak do vedení. Rychlou odpověď si po individuální akci připravil Postl, a když tentýž hráč zakončil kombinaci s Pávkem a Novotným, vedli plavští 2:1. O minutu později bylo vyrovnáno, když hosté propálili Lonsmína střelou z levého křídla. Ve 20. minutě hosté po buly zapomněli na Novotného, který tváří v tvář brankáři nezaváhal a strhl vedení zpět na plavskou stranu. O dvě minuty později Tácha šikovně tečoval Šívrovu střelu a domácí vedli 4:2. Ve 25. minutě to Postl přehnal z kličkováním ve středním pásmu, následoval brejk Ledenic a gól na 4:3. O šest minut později ale Postl svou chybičku napravil a po jeho hattricku na led přilétla čepice přihlížejícího Matěje Táchy. Plavští utkání definitivně ovládli a přidávali další branky. Nejprve se v pozici ležícího střelce prosadil Michalko a poté přidal další dva góly kanonýr Postl. Poté přišli ke slovu i hosté, nicméně v 60. minutě zamířil do levého horního růžku Tácha, který tak přidal devátý gól domácích. O další čtyři minuty později se k dorážce Táchovy střely prodral obránce Vávra a zakulatil skóre na desítku. Poslední slovo pak sice patřilo hostům, na vítězství plavských hokejistů to ale nemohlo nic změnit.

Videa z utkání:
5. minuta - gól Ledenic na 0:1
15. minuta - gól Ledenic na 2:2
22. minuta - gól Jana Táchy na 4:2
56. minuta - gól Josefa Postla na 8:3