66 Stanislav Komarov Ú
18 Peter Michalko Ú 1
20 Petr Kopic Ú 1
10 Jan Tácha Ú 1

Hokejová RHL pokračovala i mezi svátky. V pondělí 28. prosince na 2. ledové ploše Budvar arény nastoupili plavští hokejisté proti mužstvu HC Kvalit, od kterého v prvním vzájemném utkání obdrželi debakl 1:11.

Přestože se plavští museli obejít bez svého nejproduktivnějšího hráče Postla, odehráli velice dobré utkání a favorizovaného soupeře celkem potrápili. V úvodní dvacetiminutovce stříleli góly zkušení hosté, kteří třikrát potrestali poněkud naivní chyby domácích a dostali se tak do tříbrankového vedení. Nutno podotknout, že i plavští měli šance. Z prostoru mezi kruhy hned v úvodu neuspěl Beneš, v několika dobrých střeleckých pozicích se zjevil i Tácha. Těmto střelám ještě hostující brankář odolal, ale v 25. minutě byl bez šance poté, co Šívr přesnou přihrávkou našel před brankou Kopice a ten uklidil kotouč do sítě. O čtyři minuty později se do přečíslení dvou na jednoho dostal Beneš s Michalkem, který bekhendovým blafákem propasíroval kotouč mezi brankářovými betony a snížil na 2:3. A o dalších osm minut později bylo vyrovnáno. To se do útoku vydal výborně hrající Šívr, obkroužil branku, aby před ní našel volného Táchu, který nabídnutou šancí nepohrdl a vyrovnal.

Poté zase přidali hosté, kteří převzali iniciativu, zatlačili plavské hokejisty před brankáře Lonsmína a po zásluze strhli dvěma góly vedení zpět na svou stranu. A protože na tyto branky už domácí odpověď nenašli, podlehli svému soupeři 3:5.