19 Karel Pávek Ú 1 2
18 Peter Michalko Ú 1 1
20 Petr Kopic Ú   1
10 Jan Tácha Ú 2   3

Ve středu 16. prosince nastoupili plavští hokejisté k 11. utkání RHL. Jednalo se už o třetí utkání během týdne, soupeřem jim tentokrát bylo mužstvo HC Meta.

Úvod utkání přinesl oboustranně poněkud neurovnaný hokej, ve kterém si přes řadu nepřesností obě mužstva připravila několik šancí. Z plavské strany třikrát nebezpečně pálil Michalko, šance měli i Postl s Pávkem. Do několika střeleckých příležitostí se dostali i domácí a ti se také v 17. minutě nakonec dostali po střele pod horní tyčku Lonsmínovy branky do vedení. Plavští odpověděli bleskově. Hned z protiútoku totiž našel Postl Pávka a ten vyrovnal. O dvě minuty později už znovu vedli domácí, když plavští marně reklamovali hru vysokou holí. I tentokrát mělo vedení domácích pouze jepičí život, neboť vzápětí vysunul Pávek Postla a ten se nemýlil. Ve 27. minutě se poprvé v utkání do vedení dostali plavští poté, co si obránce M. Novotný sjel před branku na Postlovu přihrávku a zamířil přesně pod horní tyčku. Ve 31. minutě ujeli plavští do přečíslení třech na jednoho a na konci kombinace zakončoval Tácha sice z těžkého úhlu, nicméně do prázdné branky a bylo to 4:2 pro hosty.

Poté přišli ke slovu i domácí, klid na plavské hole ale vrátil v 52. minutě Beneš, který domácího brankáře zaskočil střelou z těžkého úhlu. Domácí se poté ještě jednou přiblížili na dostřel, ale vítr z plachet jim v 69. minutě vzal dalším celkem laciným gólem Michalko, jehož střela od modré propadla domácímu brankáři do sítě. Závěr utkání pak ovládli plavští hokejisté, když v závěrečné pětiminutovce přidali další 3 branky. Nejprve si na Postlovu přihrávku před branku sjel Šívr a zvýšil na 7:4 pro hosty, poté proměnil samostatný nájezd Postl a tečku za utkáním udělal Tácha, který si na brankovišti počíhal na Michalkovu přihrávku a stanovil tak konečné skóre 4:9.