27 Petr Plechinger Ú   1
12 Vít Neumann Ú   1
20 Petr Kopic Ú   2
10 Jan Tácha Ú 2

V neděli 13. prosince nastoupili plavští hokejisté k desátému utkání sezóny. Poprvé v sezóně nastoupili v roli domácích, soupeřem jim bylo mužstvo HC Gladiators.

V úvodu utkání byli mírně nebezpečnější hosté, nicméně skóre zůstávalo dlouho bezbrankové. Šance měli i plavští, oba brankáři ale chytali výborně a jakoby nehodlali inkasovat. Do vedení se poté dostali hosté, kteří projevili před plavskou brankou patřičný důraz. Hostující branku nakonec po třiačtyřiceti odehraných minutách odčaroval Tácha, jehož střela z bezprostřední blízkosti proklouzla mezi betony hostujícího brankáře. O sedm minut později to byl znovu Tácha, který tentokrát soupeřova brankáře propálil nekompromisní ranou pod vyrážečku. To už byli plavští lepším mužstvem, nicméně hosté o chvilku později z dorážky na brankovišti vyrovnali. To se pranic nelíbilo Postlovi, který získal kotouč za vlastní brankou, projel s ním celé kluziště a blafákem jej dopravil do sítě. O osm minut později se do další šance opět prodral Postl a bylo to 4:2. O devět minut později pak přidal pátou plavskou branku Honner, který se nejlépe zorientoval před soupeřovo brankou a využil přesilovku. No a poslední slovo patřilo znovu Honnerovi, který si tentokrát narazil kotouč s Plechingerem a přesnou střelou pod horní tyčku stanovil konečné skóre 6:2.