19 Karel Pávek Ú
18 Peter Michalko Ú   1
20 Petr Kopic Ú   1
10 Jan Tácha Ú 1

Na první ledové ploše Budvar arény nastoupili plavští hokejisté proti Boschtonu k už devátému utkání RHL.

Úvod utkání patřil domácím, jejich převaha byla ale víceméně platonická. První gól tak padl na druhé straně poté, co Kopic zpoza branky uvolnil Táchu a ten otevřel skóre. Domácí poté vyrovnali, nicméně ve 32. minutě procedil míček skrz betony domácího brankáře Novotný a když se vzápětí soupeřovo obranou prohnal Postl, vedli plavští 3:1. Domácí poté sice vstřelili kontaktní branku a led před plavskou brankou chvílemi docela hořel, nicméně plavští byli velmi produktivní a v 58. a 62. minutě vytáhli skóre na 5:2, když se podruhé v utkání prosadil Novotný a Postl. Domácí se do hry vrátili dvěmi tečovanými střelami, po kterých se přiblížili na rozdíl jediné branky a vehementně se snažili o vyrovnání. Hosté jejich závěrečný nápor ale přežili a mohou se tak radovat z cenného vítězství.