19 Karel Pávek Ú 1 1
12 Vít Neumann Ú
18 Peter Michalko Ú
20 Petr Kopic Ú

V páteční večer nastoupili plavští hokejisté k šestému utkání RHL. Na českokrumlovském ledě se střetli s hokejisty z Ločenic.

Úvod utkání proběhl v režii plavských hokejistů. Do třech střeleckých příležitostí se dostal Kopic, šance měl i Postl,  ločenický brankář ale odolal. To, jak se šancemi nakládat, ukázal plavským hokejistům domácí Hucek, který obkroužil branku a překonal Lonsmína. Poté se přece jen prosadil Postl a vyrovnal, nicméně další branky stříleli ločeničtí hokejisté. A když ve vlastním oslabení zvýšili už na 4:1, nevsadil by si nikdo na plavské ani zlámanou grešli.

Plavští se ale nehodlali vzdát, 21 minut před koncem odčaroval domácí branku Pávek a když se vzápětí trefil i Postl, bylo to rázem pouze o gól. Vyrovnání pak přišlo 6 minut před koncem, kdy se v přesilovce milimetrově přesnou střelou od modré prosadil Ferdan. O dvě minuty později pak dokonal obrat důrazný Šívr. Závěr utkání si plavští zkušeně pohlídali a z téměř ztraceného utkání si tak nakonec odnášejí cenné vítězství.