19 Karel Pávek Ú 1 2
20 Petr Kopic Ú 1
18 Peter Michalko Ú
10 Jan Tácha Ú

Ve třetím utkání RHL nastoupili plavští hokejisté proti favorizovanému Nicotransu a sehráli s ním dramatické utkání, ve kterém nebyli daleko od bodu.

Po poněkud neurovnaném a rozkouskovaném úvodu jako první udeřili plavští poté, co do brejku dvou na jednoho ujeli Pávek s Postlem a Pávek střelou mezi betony otevřel skóre. Domácí vyrovnali o 5 minut později, když potrestali plavskou chybu ve středním pásmu a Lonsmínova lapačka máchla do prázdna. O 5 minut později už domácí vedli a opět jsme viděli gól z rychlého protiútoku, tentokrát po plavské chybě na útočné modré. Poté Nicotrans přitlačil plavské hokejisty do jejich obranného pásma a výsledkem byl třetí gól v Lonsmínově síti. Nicméně hosté se nevzdávali a poté, co po levém křídle ujel Postl, snížili na 3:2. O dvě minuty později to po střele od modré, kterou Lonsmín neviděl, už ale zase bylo o 2 branky.

Vypadalo to, že Nicotrans hru definitivně ovládne, nicméně ve 34. minutě za soupeřovou brankou zabojoval Beneš, rozhodčí jeho hraniční zákrok pustil, z čehož profitoval střelou do horního růžku Kopic. A když vzápětí z levého kruhu tvrdě vypálil Šívr, bylo rázem vyrovnáno. Poté zase zabrali domácí a rychle si vrátili vedení na svou stranu. Bleskovou odpověď si pak po vhazování v útočném pásmu připravil Beneš, který od modré prostřelil vše, co mu stálo v cestě a vyrovnal na 5:5.

Závěrečná půlhodina pak převážně patřila domácím, zejména jejich první pětka dokázala v plavském obranném pásmu roztáčet pořádný kolotoč, nicméně plavská obrana v čele s výborným Lonsmínem odolávala. Šest minut před koncem jeden z domácích hráčů fauloval Postla a hosté hráli přesilovku. V ní se do dobré šance dostal Pávek, ale minul branku. Po skončení přesilovky tak došlo necelé dvě minuty před koncem k rozhodnutí na straně druhé, když střela z mezikruží skončila za bezmocným Lonsmínem. Hosté tedy kýžený bod nevybojovali, za předvedený výkon se ale rozhodně stydět nemusí.