19 Karel Pávek Ú 1 2
20 Petr Kopic Ú 3 1 3
18 Peter Michalko Ú   1
10 Jan Tácha Ú 1 2

K prvnímu utkání RHL nastoupili plavští hokejisté proti mužstvu Motorfans a hned získali své první vítězství.

Utkání začalo poměrně svižně. Jako první vyrazili do útoku hokejisté Motorfans, neuspěli a tak udeřilo na druhé straně poté, co Pávek uvolnil Postla, ten projel rozestoupenou obranou a vstřelil první gól HC Plav. Hned vzápětí přišlo vyrovnání. Plavští totiž chybovali na vlastní modré, domácí se dostali do samostatného nájezdu a ten proměnili. Poměrně zběsilý úvod pokračoval, Kopic za brankou přistrčil kotouč Táchovi a ten jej pohotově zasunul do sítě. O tři minuty později se Tácha s Kopicem dostali do přečíslení dvou na jednoho a byl z toho třetí gól v síti Motorfans. To vše se událo v první čtvrthodině utkání.

Na další branku jsme si museli počkat 8 minut, kdy plavští chybovali před vlastní brankou a domácí celkem lacino snížili. A o šest minut později dokonce vyrovnali, když za Lonsmínem skončila několikrát tečovaná střela. Vedení na plavskou stranu ale hned o minutu později vrátil Novotný, jenž do sítě napálil kotouč odražený od tyčky domácí branky. O pět minut později si na Postlovu přihrávku najel Beneš a bylo to 5:3 pro hosty, kteří postupem času na ledě čím dál víc dominovali a domácí držel nad vodou výborný brankář. Ani on ale dalším gólům ve své síti zabránit nemohl. Postupně se prosadil Pávek, Postl a dvakrát Kopic, který tak zaznamenal první hattrick HC Plav. Své druhé branky se poté dočkal J. Novotný, který zakulatil skóre na desítku. Dvanáct minut před koncem se počtvrté v utkání dočkal i Motorfans, hned z protiútoku se ale prosadil Postl, který také završil hattrick. A protože další šance plavských hokejistů gólem neskončily, skončilo utkání výsledkem 4:11.