4 NOVOTNÝ Jiří 1   4     14 KOPIC Petr 1 1 5   2
8 POSTL Josef 2 2 7     B TÁCHA Zdeněk   2 3
5 SRBENÝ Tomáš   1 6

Komentář k utkání

Nepodcenit svého soupeře - to bylo hlavní heslo plavských hokejbalistů před odvetným utkáním čtvrtfinále play-off. Výsledek prvního utkání k něčemu takovému totiž poněkud sváděl.

To, že ale plavští soupeře ale rozhodně nepodcení, bylo vidět od úvodního buly. Domácí začali sebevědomě a s velkým nasazením. Hned ve 3. minutě propasíroval míček do sítě Pávek. Hra byla ale přece jen poněkud vyrovnanější než v duleu předchozím, přesto měli plavští navrch. Klid na hokejky jim přinesl v 18. minutě Kopic, který zakončil pěknou individuální akci J. Šívra.

V úvodu druhé části měla Krumlovská šanci snížit při přesilové hře, na dostřel Lonsmínovi se ale prakticky nedostala. Ve 26. minutě vybojoval důsledným forčekingem míček agilní Šívr a Novotný přidal třetí plavský gól. Vzápětí nejprve sice neuspěl Tácha, který se ve druhé třetině také objevil na hřišti, brankář Wágner ale míček neudržel, Kopic jej předložil Postlovi a ten do prázdné branky zvýšil již na 4:0. Dvě minuty na to předvedli před hostující brankou kolotoč Tácha s Pávkem a druhý jmenovaný přidal pátý gól. Hned v dalším střídání provedli rychlý vpád do útočného pásma Říha s J. Šívrem a bylo to 6:0. Ve 37. minutě přidal sedmou branku Říha dokonce ve vlastním oslabení.

V závěrečné třetině se domácí soustředili zejména na to, aby neinkasovali zbytečný gól a dohráli utkání s nulou. To se jim proti odevzdanému soupeři bez větších problémů podařilo a navíc přidali další 4 pěkné góly. Ve 42. minutě v závěru přesilovky skóroval Říha a tentýž hráč vzápětí završil hattrick. Jubilejní desátý gól přidal Postl a poslední slovo patřilo dvě minuty před koncem Pávkovi, který rovněž završil hattrick. Poté už mohly propuknout oslavy postupu do semifinále!